Contact2018-10-27T10:49:32+00:00

Contact en informatie

Voor bezoekers

Proeflokaal
Jaimy Tuls
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
E-mail: proeflokaal@sanctiadalberti.nl

Voor horeca/slijterijen/groothandel

enter Nico Kaptein
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
E-mail: sales@sanctiadalberti.nl

Voor leveranciers

Albert Hoffmann
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 06 42 44 10 66
E-mail: albert.hoffmann@sanctiadalberti.nl

Voor financiële zaken

Dietrik Emmens
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 06 12 37 21 38
E-mail: dietrik.emmens@sanctiadalberti.nl

Voor evenementen

Peter Klumpenaar
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
E-mail: peter.klumpenaar@sanctiadalberti.nl

Voor marketing & design

Peter Lassooy
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 06-55 37 07 87
E-mail: peter.lassooy@sanctiadalberti.nl

Voor facturen

go here Joop van Rookhuijzen
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 06 83 63 68 59
E-mail: facturen@sanctiadalberti.nl

Voor algemene zaken

Nico Kaptein
Weg over de Bisschop 1B
1934 CS Egmond aan den Hoef
T. 072 30 30 404
M. 06 30 33 13 64
E-mail: nico.kaptein@sanctiadalberti.nl

Stuur ons een bericht

see

Rondleidingen en Proeverij bij Brouwerij Egmond

Breng een bezoek aan Brouwerij Egmond en proef onze abdijbieren. Ook voor groepen!

Contact Proeverij

Glas